Четвер, 13 травня 2021 |

Відбулась постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Гостомельської селищної ради.

Взявши до відома, попередній протокол комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій засідання №5 від 09.04.2021року та Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 02.04.2021 №8 у Київській області:

встановлено з 00:00 годин 10.04.2021 по 23.04.2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»;

застосовуються обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «червоного рівня» епідемічної небезпеки

Вирішено:

Рекомендувати керівникам закладів освіти Гостомельської ОТГ відновити освітній процес для учнів 1-4-х класів в закладах загальної середньої, освіти та вихованців в закладах дошкільної освіти усіх типів та форм власності з дотриманням всіх санітарно епідеміологічних норм.

Керівникам закладів загальної середньої та позашкільної освіти продовжити освітній процес для учнів 5-12-х класів загальної середньої освіти та вихованців гуртків закладів позашкільної освіти з використанням технологій дистанційного навчання відповідно до структури начального року на термін з 00:00 годин 16.04.2021 по 23.04.2021 р.

У зв'язку з виникненням пожеж на території Гостомельської селищної ради придбати паливно-мастильні матеріали для ліквідації пожеж торф’яних залежів на території Гостомельської ОТГ.

Забезпечити:

здiйснення регулярних та нереryлярних перевезень пасажирiв автомобiльним транспортом, зокрема перевезень пасажирiв на автобусних маршрутах, в кількості не бiльшiй, нiж 50 вiдсоткiв мiсць для сидiння, що передбачена технiчною характеристикою траспортного засобу i визначена в реєстрацiйних документах на такий транспортний засiб;

дезiнфекцiю транспортних засобiв та забезпечення водiїв засобами iндивідуального захисту, зокрема респiраторами або захисними масками;

контроль за використанням засобiв iндивiдуального захисту, зокрема pecпipaторів або захисних масок, що закривають нic та рот, пасажирами пiд час перевезення, у тому числі виготовлених самостiйно.

Термін: на час запровадження посилених протиепідемічних заходів.

У разi ускладнення епiдемiчноi ситуації, будуть прийняті заходи щодо запровадження додаткових обмежувальнх протиепiдемiчних заходiв, спрямованих на запобiгання виникненню та поширенню, локалiзацiю та лiквiдацiю спалахiв гострої респiраторної хвороби COVID- l9, спричиненої кopoнaвipycoм SARS-CoV-2.

Бережіть себе та своїх близьких.