Четвер, 13 травня 2021 |

Делегацію представляв Президент ТУСІБ Зафер Озбай. Зустріч відбулася у форматі обговорення співпраці та створення довгострокових і взаємовигідних проєктів. Очільник Гостомельської територіальної громади Юрій Прилипко, презентуючи досягнення громади, поділився найзаповітнішою мрією — створити найкращу ОТГ в Україні, де вже працюють флагмани виробничих галузей зі світовими брендами. Також наголосив, що за час його каденції відкрито 700 нових робочих місць. Наразі на території громади здійснюють успішну діяльність 468 суб’єктів господарювання і їх число збільшуватиметься. Настав час створення сучасної соціально-побутової інфраструктури і втілення комплексного підходу розвитку території. На сьогодні в Гостомельської ТГ є потужний потенціал, який розкриватиметься інвестуванням Начальник відділу економіки й розвитку ГСР Олег Любимов зауважив, що наразі йде напрацювання стратегії створення індустріального парку в районі летовища ДП «Антонов», опрацьовуються проєкти прокладення об’їзної дороги та створення міста в місті з сучасною інфраструктурою і робочими місцями. Гостомель має всі шанси стати маленькою Швейцарією, містом, де збуватимуться мрії кожного, хто прагне розвитку й вдосконалення.
Представники ТУСІБ висловили практичні поради щодо створення кейсу пропозицій й запевнили, що відтепер про мрію гостомельського голови будуть знати інвестори з їхніх повідомлень на медійних сторінках в Україні й Туреччині. Після завершення зустрічі було підписано меморандум про співпрацю.