Неділя, 26 вересня 2021 |

Цієї суботи, 17 квітня, о 9- 00  запрошуємо усіх небайдужих долучитися до прибирання населених пунктів нашої громади.

Для прибирання на території громади визначили 12 локацій.
Наше головне завдання – не лише прибрати, а зробити так, щоб сміття більше в цих місцях не з’являлося. Чистота залежить від кожного з нас: якщо прибирати за собою, не вивозити сміття у зелені зони, то наша об’єднана громада стане чистішою та охайнішою.

ПЕРЕЛІК ЛОКАЦІЙ ТА ВІДПОВІДАЛЬНИХ ОСІБ:

1. Вул. Свято-Покровська від Рокач до №148 до ав. зуп.
2. Вул. Свято-Покровська від УЖКГ до вул. Бучанське Шосе
3. Вул. Остромирська за дитячим майданчиком
4. С. Горенка, територія під лісом, від озера Карачун (вул. Раменська та вул. Лісова)
5. Вул. Свято-Покровська Пошта
6. Вул. Центральна до Автопарку
7. Від АЗС дорога до с. Озера
8. Вул. Садова Дорога від с. Мостище до с. Горенка
9. Варшавська траса
10. Вул. Осторомирська, дорога вздовж саду
11. Від Кимерки по дорозі до села Синяк
12. Озеро біля крохмального заводу.

ВІДПОВІДАЛЬНІ ОСОБИ: Опанасенко Оксана Вікторівна,
Паламарчук Олег Володимирович.

ЗАГАЛЬНИЙ ЗБІР ВСІХ УЧАСНИКІВ ТОЛОКИ:
О 9 00 біля приміщення Гостомельської селищної ради за адресою: вул. Свято-Покровська, 220.

З метою запобіганню розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID–19, у зв’язку із протиепідеміологічними заходами, що впроваджуються на території Гостомельської територіальної громади, усім учасникам акції при її проведенні необхідно дотримуватися соціальної дистанції та використовувати засоби індивідуального захисту.

ЗАПРОШУЄМО УСІХ ДЕПУТАТІВ, ЧЛЕНІВ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ, ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ, НЕПОСИДЮЧИХ ТА АКТИВНИХ ЖИТЕЛІВ НАШОЇ ГРОМАДИ НА ВЕСНЯНУ ТОЛОКУ!

З ВАС - ТІЛЬКИ РУКАВИЧКИ І ГАРНИЙ НАСТРІЙ, З НАС - ІНСТРУМЕНТИ, СМІТТЄВІ ПАКЕТИ І ВСЕ НЕОБХІДНЕ ДЛЯ ПРИБИРАННЯ.

Додаткову інформацію можна дізнатися за телефоном: 095-333-79-26
Опанасенко Оксана Вікторівна.

З ПОВАГОЮ, Виконавчий комітет Гостомельської селищної ради.