Четвер, 13 травня 2021 |

Сьогодні селищного голову Юрія Прилипка, який мав намір отримати паспорт громадянина України у форматі ID-картки запросили на ювілейне оформлення 100-о паспорту. «Колись для нас це здавалося не можливим, щоб отримувати паспорти, у тому числі закордонні, в нашому Гостомелі, сьогодні нашим сервісом можуть скористатися не тільки жителі нашої громади, а всі бажаючі. Паспортне відділення — перша ластівка розширення наших послуг. А головна мета, зробити нашу територіальну громаду, якісно новим і комфортним середовищем для проживання»
За не тривалий час роботи паспортного відділення звернулося вже близько 120 громадян за оформленням ID-паспортів та виїзду за кордон. Зауважимо, що в умовах карантину оформлення внутрішніх ID-карток здійснюється для жителів гостомельської громади, а всім громадянам України можна оформляти закордонні паспорти. Запис за телефоном: 095-022-50-81
Далі буде…