Четвер, 13 травня 2021 |

З нагоди відзначення 100-ї річниці з дня створення карного розшуку привітали працівників відділу, що відтепер знаходиться в Боярці із професійним святом.

За сумлінну працю та вагомий особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю перший заступник селищного голови Владислав Мовчан і керуюча справами Наталія Костецька Гостомельської територіальної громади вручили грамоти. Побажали від усієї громади стійкості духу, родинного благополуччя, міцного здоров’я, достатку й злагоди.

Карний розшук – один із найбільших і найважливіших підрозділів МВС, завжди був і сьогодні є ударною силою поліції. Саме на його плечі покладається найважча робота із розкриття злочинів, встановлення і затримання небезпечних злочинців, розшуку безвісті зниклих.

Ця служба не прощає легкодухості і дилетантства, вимагає залізної волі і найвищого професіоналізму. Тому в розшуку працюють люди, по-справжньому віддані своїй справі. Ваша оперативна служба постійно пов’язана з ризиком і самовідданістю. Ваша робота-небезпечна і відповідальна, але абсолютно необхідна простим громадянам, які можуть постраждати від дій злочинців.

Співробітник карного розшуку - одна з найбільш почесних і легендарних поліцейських професій. Це щоденна, повна небезпеки праця. Словом, це спосіб життя.

У день свята хочеться побажати всім оперативним працівникам карного розшуку та ветеранам служби міцного здоров’я, успіхів і щастя, а Вашим сім’ям – терпіння і розуміння. Найголовніше – завжди залишайтеся вірними Присязі та своєму народу. Нехай вас ніколи не підводить оперативне чуття та кмітливість!

Спасибі вам за те, що ви кожен день виходьте на службу, а також за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків та професіоналізм.