Четвер, 13 травня 2021 |

Шановні працівники карного розшуку!
Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем карного розшуку!

Карний розшук —один із найважливіших підрозділів великого колективу Національної поліції. Саме на Ваші плечі покладається найважча робота із розкриття злочинів, встановлення і затримання небезпечних злочинців.

Ваша служба вимагає міцних нервів, залізної волі і найвищого професіоналізму. Тому в розшуку працюють люди, по-справжньому віддані своїй справі. Ваша оперативна служба щодня пов’язана з ризиком і самовідданістю. Від вашої роботи багато в чому залежить і загальна кримінальна ситуація в країні, і спокійне життя наших громадян.

Дякуємо Вам за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, за професіоналізм та ініціативу.

У день свята бажаю всім оперативним працівникам карного розшуку та ветеранам служби міцного здоров’я, успіхів і щастя, а Вашим сім’ям – терпіння і розуміння. Найголовніше – завжди залишайтеся вірними Присязі та своєму народу.

Юрій Прилипко