Четвер, 13 травня 2021 |

Члени виконкому розглянули низку питань порядку денного. Почнемо з приємного, як повідомив очільник Гостомельської територіальної громади Юрій Прилипко, завдячуючи попереднім напрацюванням, у профільному комітеті ВРУ знайшли можливість виділити два сучасних апарати для діагностування на суму 16 млн. грн., які будуть розміщені в одному із закладів первинної ланки медичної галузі громади. У продовження теми заступник селищного голови Борис Каплонов згодом проінформував про завершення облаштування нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вулиці Свято-Покровській, 73-Д, загальною площею 350 квадратних метрів. Наразі йде документальне оформлення виконаних робіт закладу згідно норм чинного законодавства. Відкриття планується у травні. Ще дві амбулаторії будуть обладнані за єдиним стандартом, як на Свято-Покровській, де працюватиме педіатричне відділення, а також відділення для дорослих, лабораторія для прийому аналізів. Дві амбулаторії первинної ланки відкриються по вулиці Проскурівській у Гостомелі, а також у Горенці. Два фельдшерських пункти будуть діяти в Мощуні та Озерах. На початку засідання селищний голова також подякував представникам АТП 13250 за розуміння у продовженні функціонування громадського транспорту, який змушений скоротити інтервал руху. У середньому «паузи» складають пів години.
Під час розгляду порядку денного заслухано інформацію про підсумки опалювального сезону й прийнято до уваги, щоб під час узгодження тарифів у наступному сезоні враховувалися технічні характеристики будинків, бо в військовому містечку є випадки, коли у більш утеплених багатоповерхівках, вони вищі. Члени виконкому також внесли зміни до рішення виконкому про створення комісій, демонтаж незаконно встановлених об’єктів, ухвалили рішення про врегулювання питань щодо організації виїзної торгівлі, про закріплення територій обслуговування закладів дошкільної та загальної освіти. У цьому сенсі варто додати повідомлення заступника селищного голови Бориса Каплонова стосовно опрацювання проєктів спорудження навчальних корпусів до ліцеїв №1 і 2 на основі співфінансування: залучення державних інвестицій і власних коштів. Також опрацьовується проєкт будіництва сучасного стадіону за ліцеєм №2 (колишня назва, ЗОШ №14).
Також прийнято рішення щодо затвердження інформаційних карток у сфері соцзахисту населення. Як повідомила керівник підрозділу Лариса Кушніренко, наразі державою надається 59 послуг. Усі, хто отримував пільги, коли оформлював їх у «собезі» Ірпеня, й надалі отримуватиме, а от під час оформлення нових слід звертатися до Гостомельського управління соцзахисту. Для оптимізації буде впроваджуватиметься наступна модель: прийом документів у ЦНАП, тоді затвердження у державних відомствах й отримання в Гостомелі відповідних рішень щодо отримання пільг.
На виконкомі також затверджено символіку «Мініципальної варти» Гостомеля, прийнято рішення стосовно квартирного обліку, виділено матеріальну допомогу громадянам на лікування та ухвалено інші рішення.