Середа, 28 вересня 2022 |

Масштабна онлайн-естафета Олімпійського дня, яку Національний олімпійський комітет ініціював у рамках Дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету, розпочала свій поступ Україною.
Вже кілька днів олімпійські осередки з одного куточка країни до іншого передають естафету вшанування відродження Олімпійського руху, розповідаючи про спортивні здобутки й збираючи воєдино з окремих букв символічний надпис «OLYMPIC DAY IN UKRAINE 2020-06-23» та утверджуючи головні ідеї олімпізму. 17 червня олімпійську естафету зустрічатиме Гостомель у парку Патріотів. Зважаючи на умови карантинного режиму, масових заходів не передбачається, але ми всі маємо змогу долучитися до акції за допомогою сучасних засобів он-лайн транслювань, згадати й вшанувати наших гостомельських спортсменів, поширюючи на сторінках ФБ світлини про наших спортсменів та їх здобутки. Сподіваємося, що й самі спортсмени поділяться яскравими фото з нами. Адже ми маємо славні футбольні традиції, три клуби, що грають у Вищій та Першій лігах Києво-Святошинського району, клуб ветеранів футболу, який постійно виграє кубки різних рівнів, школу юних футболістів. Окрім цього, в Гостомелі діє дуже популярний серед молоді бійцівський клуб з хортингу «Спарта».
За традицією кожен естафетний день розпочинається з напутніх слів президента НОК України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки. Естафета Олімпійського дня ще раз єднає Україну і усіх нас. Приємно щодня бачити креативний, цікавий підхід наших осередків до реалізації естафети Олімпійського дня.