Четвер, 2 лютого 2023 |

Вітаю вас із професійним святом – Днем медика! Ця дата – ще один привід висловити вам найщиріші слова вдячності за вашу самовіддану працю. За те, що ви щодня боретесь за людські життя і перемагаєте. За те, що ви не дивлячись на втому, завжди готові допомагати.

Ваша місія важка і благородна, але така необхідна. Медична професія вимагає повної віддачі сил, високого професіоналізму, постійної творчої ініціативи, відповідальності, залізної витримки. Своєю турботою, добротою, чуйністю саме ви вселяєте у людей віру та надію на одужання, впевненість у завтрашньому дні. Ви лікуєте не тільки тіла, а й душі. Ви даруєте радість життя!

Від усього серця хочу вам побажати міцного здоров’я, щастя й достатку вашим родинам, сімейного затишку та благополуччя!

Тож нехай ваша робота завжди буде тільки в радість, а вдячніть людей, яким ви допомогли, не знає меж!

З повагою Гостомельський селищний голова Юрій Ілліч Прилипко