Четвер, 2 лютого 2023 |

поділитися у соціальних мережах:

 

15‒17 червня 2016 року в селі П’ятихатки Обухівського району Київської області (на базі Навчального полігону Державного підприємства «Мобільний рятувальний центр» ДСНС України) відбудеться ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Гра проводиться з метою патріотичного виховання учнівської молоді, формування активної громадянської позиції, готовності до захисту Вітчизни. Організатор заходу – департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».

Учасниками гри стануть близько 35 роїв (команд) з районів та міст Київщини та рій з міста Краматорська Донецької області.

Програмою заходу передбачено проведення 12 конкурсів. У конкурсі «Добре діло» діти звітуватимуть про проведені добрі справи: екологічні, патріотичні акції, волонтерську допомогу воїнам АТО, літнім людям, ветеранам та дітям війни. Під час конкурсу з виконання прийомів муштрового впоряду «Впоряд», конкурсу зі стрільби з пневматичної зброї та з цивільного захисту юні джури демонструватимуть навики майбутніх захисників Вітчизни. Туристську майстерність команди покажуть на туристсько-спортивній смузі перешкод за козацькою легендою, під час конкурсів «Топографія» та «Таборування». Також програмою гри передбачено конкурси з перетягування линви,  використання індивідуальних засобів захисту в надзвичайних ситуаціях, конкурси з надання першої медичної допомоги «Рятівник» та вікторина «Відун».

Крім конкурсної програми, для учасників гри буде проведено низку майстер-класів, зокрема: з козацьких бойових мистецтв та характерницьких практик, використання індивідуальних засобів захисту в надзвичайних ситуаціях та бойового розгортання, надання першої медичної допомоги за допомогою підручних засобів, майстер клас з в’язання туристських вузлів. Для проведення майстер-класів запрошено фахівців, які мають значний досвід у відповідній сфері діяльності.

Кожен день таборування діти розпочинатимуть з ранкової руханки. Харчуватимуться джури в умовах польової кухні.

 

Новини