Неділя, 26 березня 2023 |

поділитися у соціальних мережах:

 

11 червня 2016 року у м. Бровари пройшла фінальна частина спортивно-масового заходу «Олімпійський день» у Київській області.

Захід проводили Київське обласне відділення Національного Олімпійського комітету спільно Київською обласною державною адміністрацією (управління молоді та спорту), департаментом освіти і науки Київської облдержадміністрації (Київським обласним відділенням (філією) комітету з фізичного виховання та спорту МОН України), міською радою м. Бровари.

У фінальній частині заходу приймали участь делегації всіх міст обласного підпорядкування та районів Київщини – переможці попередніх етапів змагань, а також  олімпійські спортсмени, ветерани спорту, почесні гості, представники ЗМІ.

В рамках проведення «Олімпійського дня» у Київській області відбулися змагання з різних видів спорту, легкоатлетичний пробіг, а також різноманітні конкурси та вікторини на олімпійську тематику, святкові концерти та спортивно-масові заходи, які спрямовані на популяризацію здорового способу життя та поширення ідей олімпізму.

Освітянськими фахівцями був проведений олімпійський лекторій для батьків «Фізичне виховання дітей дошкільного віку в сім’ї».

Після того майстер міжнародного класу з ушу Людмила Темна та Даніїл Фещенко привітали учасників лекторію показовим виступом з ушу.

Команда ірпінських шкіл також  взяла активну участь в «Олімпійському дні».

Дякуємо усім нашим спортсменам: дітям, які взяли участь у змаганнях, їхнім тренерам та переможцям й призерам у різних видах спорту.

Вітаємо! Пишаємось! Так тримати!

 

Новини