Понеділок, 5 грудня 2022 |

Відповідно до єдиного календаря плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2016 рік у місті Києві та Київській області з 30 травня по 02 червня 2016 року заплановано проведення Міжнародних рейтингових змагань «Tour of  Ukraine»  (чоловіки) з велосипедного спорту (шосе).

1 червня Гостомель зустрічатиме спортсменів з 15 країн світу

І заїзд

8:00 –      реєстрація контролерів та інших офіційних осіб, задіяних у перегонах.    Зустріч з комісаром UCI

сел. Гостомель, вул. Проскурівська

8:40 – 9:10 – реєстрація велогонщиків                   сел. Гостомель, вул. Проскурівська

9:15 – готовність автомобілів супроводження          сел. Гостомель, вул.Проскурівська

до старту гонки

9:30 – старт командної гонки  (21 км)                       вул. Проскурівська

9:30 11:00 – командна гонка                                           траса Т1011,

вул. Леніна, вул. Петрівського, вул. Вокзальна

11:15 – 11:30 – церемонія нагородження       м. Буча, вул. Інститутська (Бучанський міський парк)

ІІ заїзд

14:30 – реєстрація контролерів та інших

офіційних осіб, задіяних у перегонах.     м. Буча, вул. Інститутська (Бучанський міський парк)

Зустріч з комісаром UCI

15:10 – 15:40 – реєстрація велогонщиків         м. Буча, вул. Інститутська (Бучанський міський парк)

15:45 – готовність автомобілів супроводження  м. Буча, вул. Інститутська (Бучанський міський парк)

до старту гонки

16:00 – старт командної гонки  (90 км)           м. Буча, вул. Інститутська (Бучанський міський парк)

16:00 – 18:20 – 2 кола за містом (вул. Чкалова, бул. Б. Хмельницького,  вул. Енергетиків, вул. Вокзальна, вул. Шевченка, Нове шосе, вул. Свято-Покровська, с. Раківка, с. Синяк, с. Гаврилівка, с. Луб’янка, с. Блиставиця, вул. Петровського, вул. Вокзальна, вул. Чкалова).

18:25 – 18:40 – церемонія нагородження       м. Буча,  вул. Інститутська (Бучанський міський парк)