Понеділок, 5 грудня 2022 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Днями небайдужі до чистоти Гостомеля працівники КП «УЖКГ Гостомель» на чолі із керівником Євгеном Анатолійовичем Штутманом провели суботник, прибравши узбіччя дороги у Димерському напрямку.

Начальник виокремив проблему стихійних сміттєзвлищ обабіч доріг. Ці території засмічуються і недобросовісними гостомельчанами, і мешканцями прилеглих дачних масивів, і водіями, які утворюють цілі звалища, дозволяючи собі викидати усякий непотріб, починаючи від поліетиленових пакетів, пластикових пляшок і закінчуючи будівельним сміттям – рештками ламаного шиферу та інших будвідходів.

За словами Є. А. Штутмана, прибирання узбіч доріг на основних маршрутах, при під’їздах до населеного пункту, проводиться кілька разів на квартал. «Перше прибирання узбіч доріг Гостомеля було проведено відразу після закінчення снігопадів, вдруге проводилося незадовго до Великодня, сьогодні ми втретє прибираємо засмічені узбіччя» ‒ відкоментував Євген Анатолійович.

Тож дружно, гуртом, усім ЖЕКівським колективом було прибрано забруднені ділянки дороги, викошено відрослий бур’ян, і як результат – вивезено кілька машин зі сміттям.

Темп у роботі, як завжди, задавала Ніна Василівна Коморна: працювали всі з вогником, з ентузіазмом і з посмішкою на вустах.

Тож бережімо екологію рідного селища і дбаймо про його чистоту!

 

Новини