Понеділок, 5 грудня 2022 |

27 травня в Гостомелі у всіх навчальних закладах відбулося свято Останнього дзвоника. У кожній школі воно пройшло яскраво, по-родинному тепло, особливо й неповторно. Але цього дня останній дзвоник лунав для всіх по-різному: одним сповіщав про продовження шкільного навчання й початок найщасливішої пори – канікул, а для випускників його відлуння було сповнене нотками суму за безтурботним щасливим дитинством, веселим шкільним  щебетом, за сповненим на численні події, звершення, змагання, розваги, подорожі та інші події шкільним життям. Попереду – новий етап, дорога у доросле життя, та понад усе – підготовка до вступу в обрані навчальні заклади.

Тож сьогодні лунали найтепліші і найщиріші слова на адресу тих, хто подолав черговий щабель на шляху до країни знань, на адресу випускників 2016 року, вчителів та батьків.

У загальноосвітній школі №13 святкову лінійку з нагоди свята розпочав її директор Володимир Миколайович Захлюпаний, наголосивши, що для тринадцятої школи цей рік був дуже продуктивним, вдалим та результативним, адже школа посіла ІІ місце з-поміж інших ірпінських шкіл за результатами олімпіад та І місце за результатами спортивних змагань.

Володимир Миколайович подякував добродіям, меценатам, батькам, усім тим, хто робив все можливе для комфорту, затишку і належних умов навчання школярів. А це – Гостомельський селищний голова Ю. І. Прилипко, заступник Ірпінського міського голови Н. Г. Семко, член Гостомельського виконкому В. В. Думен, директор з персоналу АТ «Ветропак Гостомельський склозавод» В. І. Ситніков,  голова благодійного фонду школи Н. О. Хітцова, бухгалтер благодійного фонду О. О. Дьяконова та багато інших небайдужих людей.

На святі були присутні й депутати Гостомельської селищної ради О. Д. Мамчур та В. В. Дубас.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих воїнів, хто ціною свого життя виборював і виборює для кожного нас мирне небо, рідну землю, завдяки кому ми маємо можливість навчатися, працювати та радіти життю.

Далі одинадцятикласники передали факел знань десятикласникам, а потім станцювали шкільний вальс із вчителями.

А вихованці шкільного хореографічного колективу «Хвиля танцю» під керівництвом І. Д. Соболь подарували всім присутнім  на святі зворушливий таночок «Маленькі зірочки».

Традиційно переможців олімпіад, змагань, конкурсів грошовими заохочувальними преміями привітав Гостомельський селищний голова Юрій Ілліч Прилипко і побажав, щоб усі були здоровими, сповненими сил, надій, щоб переможно крокували до нових здобутків. «Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте успішну долю, будете гідними творцями свого життя. Адже ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою в майбутньому стане Україна», ‒ наголосив селищний голова.

А для медалістів-випускників вручали окремі грошові нагороди від ТОВ «Мелвінс Прайм».

Учнів та випускників загальноосвітньої школи №14 зворушливо вітало жіноцтво. Директор школи Тамара Юріївна Саблук подякувала учням за старанність, працьовитість, за учнівські здобутки й звершення.

Головний спеціаліст управління освіти і науки Ірпінської міської ради Тетяна Володимирівна Білецька зачитала привітання від Ірпінського очільника В. А. Карплюка. А секретар Гостомельської селищної ради Олена Вікторівна Кислиця передала теплі вітальні слова та найщиріші побажання від Гостомельського селищного голови Ю. І. Прилипка.

Сорок шість талановитих, креативних учнів школи №14 нагородили похвальними грамотами за досягнення й перемоги у численних конкурсах та  олімпіадах.

Учениця 10-го класу Катерина Чорна отримала від Гостомельського голови стипендію «Обдарованість».

Нікого не залишив байдужим гарно поставлений бальний танок – подарунок випускникам від учнів початкової ланки. Навзаєм одинадцятикласники підготували зворушливий флеш-моб.

Вже завтра одинадцятикласників закружляють випускні бали, а на дев’ятикласників попереду чекають ще іспити.

Головне, щоб оте добре зерня, засіяне вчителями з любов’ю в дитячі душі, проросло рясними плідними сходами на радість людям, на втіху батькам, на користь й  гордість Україні.

Весело всміхається травень,
бо скінчилась навчання пора,
і зібралась на дзвоник останній
вся весела шкільна дітвора.

Дзвінок шкільний для вас - останній.
Небес блакитних бірюза,
Весняний день, ясний світанок.
Прощальна на очах сльоза...