Понеділок, 5 грудня 2022 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Людина народжується для того, щоби проявити себе особистістю, фахівцем, і, в першу чергу, людиною. А ще – діти повинні жити у світі творчості і краси. Саме цими принципами керується педагогічний колектив на чолі з Іриною Вікторівною Луценко відомого на всю Україну Центру творчості дітей та юнацтва м. Ірпеня.

На сьогодні в закладі у 18 гуртках займається 690 дітей Приірпіння віком від 5 до 20 років, з якими працюють 17 педагогів. Діяльність Центру творчості дітей та юнацтва здійснюється за напрямками: художньо-естетичний, науково-технічний, гуманітарний та військово-патріотичний.

Головна мета колективу – створення освітньо-виховного простору для творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку дитини, підлітка, молодої людини, здатної до самовдосконалення та самореалізації в сучасних соціальних умовах. Основними завданнями є створення умов для професійного самовизначення вихованців, формування у дітей комплексу життєвих ціннісних ставлень.

Щоб визнати, зберегти, запам’ятати, відзначити та показати всі надбання й таланти вихованців, ЦТДЮІ  провів 26 травня в Культурно-оздоровчому комплексі Гостомеля урочисту церемонія нагородження талановитих дітей – «Віншування переможців та призерів міських, обласних, всеукраїнських конкурсів, виставок та фестивалів».

Хвилююча мить… Зал завмер в очікуванні імен переможців, які гідно представили Гостомель, а відтак посіли перші місця на міських, обласних та всеукраїнських конкурсах, виставках і фестивалях.

Селищний голова Гостомеля, меценат ЦТДЮІ  Юрій Ілліч Прилипко нагородив переможців за перші призові місця золотими статуетками та грамотами. З-поміж нагороджених кращі з кращих: Марина Семенишина, Оксана Полякова, Марина Гриб, Анна Надашківська, Олександра Бондаренко, Ярослав Бебко, Емілія Масалик, Юлія Біленька, Вікторія Войнолович, Кірія Луценко, Євгенія Семенишина, Ірина Воронькова.

Загалом золоті, срібні та бронзові нагороди отримали близько 20 вихованців закладу. За активну участь у конкурсах, фестивалях на рівні області, міста отримали нагороди 10 лауреатів.

У числі переможців відзначили й дитячі колективи, зокрема:  хореографічний ансамбль «Фаворит» (керівник О. М. Дорошенко), вокальний ансамбль «Веселочка» та ансамбль сопілкарів «Дударики» (керівник Л. С. Коваленко), колектив образотворчого мистецтва «Палітра» (керівник Д. Л. Чіх).

З досягненнями своїх вихованців на святі привітали й педагогів, які доклали чимало зусиль для того, щоб талановиті діти змогли на високому рівні продемонструвати й засвідчити свої здібності у місті, області, в Україні. Кращими педагогами визнали О. М. Жовнір (гуртки «Намистинка», «Вишиваночка», «Сувенір»),  О. М. Фурлет (гурток «Сяйво»), С. С. Небатову (гурток «Чарівна ниточка»), І. Л. Литвиненко (гурток «Рідне слово»), М. В. Кучеряву (гурток «Ерудит»), Г. С. Воронкову (гурток «Колорит»), А. Г. Ширінкіну (гурток «Умілі ручки»), Л. Т. Осецьку (гурток «Спадщина») та ін.

Особливу подяку адміністрація закладу висловила батькам, які надихали своїх дітей і підтримували у всіх починаннях, а також допомагали керівникам гуртків організовувати дозвілля дітей, готуватися до конкурсів та брати участь у них.

Вітаємо переможців, керівників гуртків, батьків та бажаємо нових звершень і перемог!

 

Новини