Вівторок, 28 червня 2022 |

поділитися у соціальних мережах:

 

За повідомленням прес-служби Держенергоефективності, кредитування за державною програмою підтримки населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів, заміни котлів повністю відновлено в Укргазбанку.

«Дана програма – це реальний інструмент для заощадження на оплаті комунальних послуг. Цього року Урядом виділено близько 900 мільйонів гривень на компенсацію за «теплими» кредитами, а це майже втричі більше, ніж минулого року. Тому скористатись державною підтримкою зможе набагато більше громадян», ‒ прокоментував голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Минулого тижня на придбання матеріалів та обладнання Укргазбанк видав «теплих» кредитів на суму 3,2 млн гривень. На заміну газових котлів громадяни оформили 6 кредитів на суму 89 тис. гривень, на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів – 178 кредитів на суму 3,16 млн гривень.

Утепленням житла знову активно опікується і така категорія споживачів як субсидіанти, які взяли 112 кредитів на суму 1,7 млн гривень.

Довідка. Державною програмою передбачено відшкодування у таких розмірах:

  • 20% суми кредиту (але не більше 12 тис. грн) – механізм заміни газових котлів для населення;
  • 30% суми кредиту (але не більше 14 тис. грн) – для фізичних осіб для впровадження енергоефективних заходів;
  • 40% суми кредиту (але не більше 14 тис. грн. в розрахунку на одну квартиру) — для ОСББ та ЖБК як юридичних осіб, для загальнобудинкових заходів;
  • 70% суми кредиту отримувачам субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.

 

Новини