Вівторок, 28 червня 2022 |

ГОСТОМЕЛЬСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Відповідно  до частини 3 пункту 5 ст.50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про доступ до публічної інформації» оприлюднюємо порядок денний роботи 6  сесії  Гостомельської селищної ради VІІ  скликання, яка планується на

24  березня  2016  р.

(ІІ засідання)

1. Про внесення змін до рішення сесії Гостомельської селищної ради №50-03-VII  від  24 грудня  2015 року „Про бюджет селища Гостомель на 2016 рік”.

Доповідає : Каплун В.О. –  начальник  відділу обліку та звітності

1. Про скасування рішення виконавчого комітету Гостомельської селищної ради від 02.09.2015 р. №117 «Про надання дозволу на будівництво алеї «Небесної сотні» в селищі Гостомель,вулиця Свято-Покровська (раніше вулиця Леніна)»
  2. Про зміну найменування КП «Гостомельінвестбуд» та затвердження Статуту підприємства.
  3. Про затвердження Положення про порядок залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури селища.

Доповідає : Гусєва Ю .М. –  юрист селищної ради

1. Про затвердження проекту «Санітарного очищення селища Гостомель»

Доповідає : Гончаренко О.О. – заступник селищного голови

1. 6. «Про врегулювання земельних відносин»

Доповідає : Качуренко Ю.Л. – землевпорядник  селищної  ради

розгляд звернень та заяв:

про розгляд подання депутата Поповичука О.М.

(щодо проектів та робіт , запланованих бюджетом селища на 2016 рік)

- про  звіт щодо проведеної  роботи заступниками селищного голови

(по депутатському зверненню Мамчур О.Д.)

- про передачу на баланс територіальної громади гуртожитків та прибудинкової території КСП «Бучанський» по депутатському зверненню Черінської Н.В. та Мамчур С.О.

Доповідає: Правдивець М.М.- керівник КСП «Бучанський»

- про перспективу перенесення автобусної зупинки «Склозаводская» (на розі вулиць Свято-Покровська та бучанське шосе) Доповідає : Єрмолаєв В.А. – головний архітектор селища

- про розгляд протоколів постійних депутатських  комісій

Початок о 10.00