Вівторок, 28 червня 2022 |

Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе дав доручення головам районних адміністрацій та мерам міст області активізувати ремонтні роботи на дорогах регіону після зими.

Таке рішення було прийнято після огляду стану дорожнього покриття в області разом із першим заступником начальника «Укравтодору» в Київській області Олегом Слободяном.

«На дорогах безліч ям, велика кількість аварійно-небезпечних ушкоджень. Тому відразу ж дав доручення главам районів і міст області терміново провести аналіз стану всіх місцевих доріг, максимально швидко ліквідувати аварійні ями на дорогах, які загрожують безпечному проїзду, а також, як тільки припиняться заморозки, провести ремонтні роботи і ліквідувати ями та деформації дорожнього покриття у повному обсязі», ‒ зазначив Лев Парцхаладзе.

За його словами, всі непроїзні місця – великі аварійні ями, що загрожують безпечному руху транспорту, будуть невідкладно засипатися спеціальною сухою сумішшю перед проведенням капітального ремонту. Окрім того здійснюватиметься повний поточний ямковий ремонт.

У Гостомелі також активно взялися до ремонту доріг після зимових негод, щоправда поки що поточний ямковий ремонт здійснюється, в основному, на вулиці Свято-Покровській та Яровій. «Відремонтуємо головні магістралі, а потім будемо латати першочергово там, де це вкрай потрібно, ‒ відкоментував ситуацію з ремонтними роботами Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко. ‒ Кошти на ремонтні роботи у нас є, ПП «Автомагістраль» працює добросовісно, так що дочекаємося необхідних для ремонтних робіт погодних умов і будемо працювати».