Субота, 28 травня 2022 |

Різдвяні свята так схожі на добру, чарівну казку з фантастичними перевтіленнями, феєричним настроєм, найсміливішими мріями і довгоочікуваними подарунками.

Цьогоріч на Різдво гостомельські дітлахи не були обділені ні снігом, ні увагою, ні дарунками, ні гарним настроєм.

Яскравою й незабутньою подією для наших дітей стало «Різдвяне свято», організоване й проведене громадською організацією «Турбота від серця до серця», директором якої є Олександр Васильович Орищин.

Кожна із станцій, якими мандрували діти, була організована у такий спосіб, щоб нагадати витоки цього свята, різдвяні традиції рідного народу, акцентувати увагу на одвічних християнських категоріях добра та любові. Так, на одній із чудо-станцій у чарівний телевізор дітлашня мала змогу передати вітання самому Ісусу Христу.

Разом із казковими Янголами вони енергійно кружляли у хороводах, співали різдвяних пісень, розважалися.

Свято, проведене у такий оригінальний спосіб, надовго закарбується у пам’яті підростаючого покоління, наповнить їхні серця турботою про ближнього, любов’ю та добром.

А проведення його стало можливим за підтримки Гостомельської селищної ради та директора Будинку культури Черінської Наталії Вікторівни, яка теж щиро вітала усіх присутніх зі святами.

Кожна дитина, а їх було на святі понад 500, отримала на добру згадку книжечку і різдвяний подарунок. Завершилося свято екранізацією мультфільму «Крижане серце».