Неділя, 26 вересня 2021 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Новини

 
???ЗАВТРА, 2️⃣5️⃣ ВЕРЕСНЯ, ЧЕКАЄМО НА ВАС!???
?Разом відзначимо перший День народження у новій об’єднаній громаді!?
?Потанцюємо, поспіваємо, поїмо, біля адмінбудівлі села Горенка по вул.Івана Франка 125-а.?
✅Для дітей-атракціони з 12.00, розважальна анімація о 16 00!
✅Для дорослих - концерт і нагородження. Початок о 18.00!
???А ТАКОЖ В ПРОГРАМІ СВЯТА:???
✔️святковий концерт - з 18:30. ✨?
✔️Фаєр шоу- 20:00.?✨
✔️дискотека - з 20:00.
✔️Святковий салют - о 20 30.??
‼️Дотримуємося дистанції! Обнімаємося думками! Дезинфікуємо руки! Одягаємо маски!‼️
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, ГОРЕНКО!??
✳️ПРИМІТКА. ✳️Звертаємо увагу водіїв, що у зв’язку з проведеням святкових заходів 25 вересня 2021 року рух по прилеглих вулицях до адміністративної будівлі Горенської с/р буде обмежено.
 
 
 
 
 
 

 

Депутати ухвалили низку рішень, що стосуються життєдіяльності СТГ, перспектив розвитку, соціальних питань,  прогнозовані показники місцевого бюджету Гостомельської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.
Також внесли зміни до рішення Гостомельської селищної ради №23-02-VІII від 28 січня 2021 року «Про бюджет Гостомельської селищної територіальної громади на 2021 рік».
Серед соціальних питань прийнято рішення про надання матеріальної допомоги, затверджено програму підвезення учасників освітнього процесу «Дорога до школи: безпечність, комфорт, швидкість». Прийнято рішення про взяття в оренду автобусів Відділом освіти Гостомельської селищної ради. Ухвалено нову редакцію Статуту, режиму роботи комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області.
Внесено зміни до структури та штатного розпису Гостомельської селищної ради. Прийнято рішення про створення та затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Дирекція по будівництву та управлінню об’єктами транспортної інфраструктури» Гостомельської селищної ради; про внесення змін до штатних розписів структури та штатної чисельності закладів загальної середньої освіти, дошкільних навчальних закладів, закладів позашкільної освіти Гостомельської селищної ради на 2021 рік.
Депутати також розглянули й ухвалили рішення стосовно комунального майна. А саме: про передачу майна з балансу комунального підприємства «УЖКГ «Гостомель» Гостомельської селищної ради на баланс відділу культури Гостомельської селищної ради. Внесли зміни до рішення Гостомельської селищної ради №1297-66-VII від 24.09.2020 «Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів комунального майна територіальної громади селища Гостомель, що підлягають передачі в оренду». Надали дозвіл комунальному некомерційному підприємству «Гостомельський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гостомельської селищної ради на передачу в оренду об’єкта нерухомого майна шляхом проведення аукціону.
Також ухвалено рішення про прийняття інформаційно-охоронного знаку ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Дуб-оберіг» на баланс Гостомельської селищної ради, прийнято рішення про надання в тимчасове користування Товариству Червоного Хреста майна придбаного по Цільовій програмі «Громадський бюджет селища Гостомель на 2018-2022 роки».
Внесено також зміни до рішення Гостомельської селищної ради №992-38-V від 19.02.2009 року «Про встановлення плати за поховання».

Погоджено розроблення Програми охорони навколишнього природного середовища та енергоефективності Гостомельської селищної територіальної громади.
Надано дозвіл на розроблення комплексного плану просторового розвитку Гостомельської селищної територіальної громади4. Про коригування Генерального плану с. Озера Гостомельської селищної територіальної громади
Зважаючи на звернення виборців, депутати ухвалили звернення до Верховної Ради України про недопущення підняття тарифів та щодо збільшення пенсій та доплат.
Більш детально про прийняті рішення — в рубриці «Рішення селищної ради»

Публікуємо графік руху громадського АТП 13250, які курсують  за маршрутом Гостомель-Ірпінь.

За ініціативи відділу соціального захисту населення разом з КУ "Центр надання соціальних послуг Гостомельської селищної ради" та відділом охорони здоров'я започатковано надання нових соціальних послуг:

  1. Визначення рівня цукру в крові.
  2. Контроль тиску.
  3. Вимірювання температури.

Працівниками відділу охорони здоров'я та Центру надання соціальних послуг ГСР, 23.вересня поточного року було обстежено жителів села Озера, які стоять на обліку в Центрі.

З повагою, відділ соціального захисту населення Управління з гуманітарних питань Гостомельської селищної ради.

 

 

Цей захід можна вважати знаковою подією, оскільки наша СТГ пройшла тривалий шлях до свого становлення та має чіткий план до розвитку, а також результативні напрацювання з КА. Тут варто згадати за впровадженні проєкти при підтримці цієї організації: зовнішнє освітлення на «Варшавці», транспортну розв’язку на повороті Ірпеня. Сьогодні за участі представників КА та експертів йде обговорення співробітництва територіальних громад. В Круглому столі бере участь двиконавчий директор КА Інна Скляр, експерт Маркіян Дацишин, директор аналітичного департаменту Діана Серебрянська, керуючий справами ГСР Наталія Костецька. На порядку денному обговорення питань законодавчих змін по співробітництву територіальних громад, державно-приватного партнерства, як інструменту залучення інвестицій, а також обговорення новацій у такому болючому питанні нашої Київщини як переробка побутових відходів.

У цьому контексті зауважимо, що наразі профільний комітет Верховної ради розглянув на своєму засіданні 8 вересня проект Закону про внесення змін до Закону України «Про співробітництво територіальних громад» щодо упорядкування окремих питань співробітництва територіальних громад, №5742.
Метою законопроекту є удосконалення порядку укладення договорів про співробітництво територіальних громад, надання можливості приєднуватися до вже організованого співробітництва за спрощеною процедурою.
Законопроектом пропонується запровадити процедуру приєднання територіальних громад до вже організованого співробітництва за спрощеною процедурою шляхом укладення додаткового договору про приєднання до організованого співробітництва, ввести поняття змішаного договору про співробітництво, в якому можуть міститися елементи різних форм співробітництва, встановити можливість проводити засідання комісій з підготовки проекту договору про співробітництво, а також громадських обговорень щодо організації співробітництва у дистанційній формі.
Відповідні зміни пропонується внести до Закону України «Про співробітництво територіальних громад».
Заслухавши інформацію підкомітету з питань регіональної політики та місцевих бюджетів, з’ясувавши позицію членів Комітету, запрошених на засідання осіб та всебічно обговоривши питання, Комітет ухвалив висновок рекомендувати Верховній Раді України проект Закону про внесення змін до Закону України «Про співробітництво територіальних громад» щодо упорядкування окремих питань співробітництва територіальних громад, №5742, прийняти за основу.

З 23 вересня в усіх регіонах «жовтий рівень » небезпеки. Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила з 23 вересня "жовтий" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 по всій Україні. Про це поінформував «Інтерфакс».
Зокрема, комісія ухвалила наступне:
— встановити з 00 год 00 хвилин 23 вересня 2021 р. "жовтий" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України;
— застосувати на території всіх регіонів України обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для "жовтого" рівня епідемічної небезпеки.
Пряма мова Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля:
"Обмеження "жовтої" та "червоної" зон не поширюватимуться на ті заклади, де персонал та відвідувачі вакциновані, мають негативний тест або підтвердження нещодавно перенесеної хвороби.
Це той метод, який на сьогодні успішно використовує низка європейських і світових країн для того, щоб уберегти людей і водночас не зупиняти економічну активність країни".
Нагадаємо, 20 вересня Кабінет міністрів подовжив адаптивний карантин до 31 грудня 2021 року.

Цього тижня в місті Чорноморськ проходить Всеукраїнська спартакіада серед регіональних збірних команд державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Основними завданнями змагань спартакіади є залучення державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування до занять фізичною культурою і спортом, організація їх активного відпочинку, розвиток найбільш популярних видів спорту, пропаганда здорового способу життя.???

Двоє представників Гостомельської селищної ради, а саме: начальник Управління з питань надання адміністративних послуг Олексій Литвин та начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю Артем Шома у складі збірних команд Київщини з волейболу та футболу приймають участь у Всеукраїнській спартакіаді серед регіональних збірних команд державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.⚽️

⚽️ТРИМАЄМО КУЛАЧКИ І ЧЕКАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ⚽️

?Офіційний коментар директора КНП «Гостомельський центр первинної медико-санітарної допомоги» Інни Раілко: ✔️Питання «Щодо сімейного лікаря у селі Горенка.»

?Первинна медична допомога надається КНП «Гостомельський центр первинної медико-санітарної допомоги» в селі Горенка надається згідно ліцензійних умов (ліцензія МОЗ від 27.07.21 р) та підписання договору з НЗСУ від 10.08.21 року.

?Трудовий договір з лікарем Пасічником О.О. дійсно був розірваний від 21.09. 2021 року. Розірвання трудового контракту відбулося за згодою сторін із дотриманням всіх вимог трудового законодавства України.

Надалі населення с.Горенка буде обслуговуватись лікарями КНП "ГЦПМСД": Кубюком Віктором Юрійовичем та Сахацькою Світланою Євгенівною, з якими можна буде заключити або перезаключити декларації.

Більш детальну інформацію щодо заключення декларацій з сімейними лікарями можна отримати за телефоном: 063 856 38 14.

А ми продовжуватимемо підбирати лікарів для населення нашої громади задля створення умов комфортного медичного обслуговування наших мешканців.

Графік прийому сімейних лікарів додатково буде розміщено офіційній сторінці Гостомельської селищної ради та на офіційній сторінці КНП «Гостомельський центр первинної медико-санітарної допомоги»: https://m.facebook.

 

У порядку денному було питання затвердження протоколу з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам стосовно компенсації, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Також було розглянуто поточні питання управління містобудування та архітектури стосовно присвоєння адресних номерів.

На початку місяця (3 вересня) очільник Гостомельської СТГ вручив ключі водіям спецтехніки для роботи в осінньо-зимовий період. Зокрема, універсальну машину для прибирання снігу та роботи в аварійних ситуаціях, а також машину для вантажних перевезень. Сьогодні парк комунальників знову поповнено на дві одиниці спеціалізованої техніки, асенізації та вежу для роботи на висоті.

Раніше цю техніку доводилося брати в оренду, наявність її в парку СТГ посилить оперативність та мобільність працівників УЖКГ, а також можливості реагування в разі потреби на ті чи інші виклики, активніше працювати в напрямку благоустрою території СТГ.

Новини