Четвер, 13 травня 2021 |

поділитися у соціальних мережах:

 

 

 

 

   

Гостомельська елищна рада

 

(назва установи)

 

 

 

№ з/п 

 

Назва структурного підрозділу та посад

Кількість штатних посад

1

 

2

3

І.

 

КЕРІВНИКИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

1

 

Селищний голова

Прилипко Юрій Ілліч

2

 

Перший заступник селищного голови

Мовчан Владислав Павлович

3

 

Заступник селищного голови

Каплонов Борис Семенович

4

 

Заступник селищного голови

В

5

 

Секретар селищної ради

Драпей Анатолій Михайлович

6

 

Керуючий справами 

Костецька Наталія Анатоліївна

7

 

Староста (Мощун)

Макушенко Петро Олександрович

8

 

Староста (Озера)

Мартинов Вадим Анатолійович

9

 

Староста

В

 

 

ВІДДІЛИ, СЛУЖБИТА ІНШІ ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ

 

 

Управління справами

10

 

Начальник

Афоніна Вікторія Володимирівна

 

 

Загальний відділ

11

 

начальник відділу

Безнощенко Надія Констянтинівна

12

 

головний спеціаліст

Вітюк Катерина Валеріївна

13

 

головний спеціаліст

Чаплінська Ольга Володимирівна

14

 

головний спеціаліст

Парахіна Вікторія Анатоліївна

15

 

головний спеціаліст (системного обслуговування)

Хандусенко Олена Олегівна

16

 

провідний спеціаліст (системного обслуговування)

В

17

служб

секретар керівника

Савсюк Анастасія Василівна

18

служб

діловод

Перехрестенко Наталія Андріївна

 

 

Відділ організаційної та кадрової роботи

19

 

начальник відділу

Півень Ольга Олегівна

20

 

головний спеціаліст

Романенко Оксана Валеріївна

21

 

головний спеціаліст

Боримська Тетяна Валеріївна (Горенка)

 

 

Відділ з інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю

22

 

начальник відділу

Соловйова Юлія Олександрівна

23

 

головний спеціаліст

Степанюк Валерій Васильович

24

 

головний спеціаліст

Собчук Валентин Миколайович

 

 

Відділ правового забезпечення

25

 

начальник відділу

Ковальчук Уляна Ярославівна

26

 

головний спеціаліст

Шкарбан Альона Петрівна

27

 

головний спеціаліст

Гусєва Юлія Миколаївна

28

 

головний спеціаліст

В

29

 

провідний спеціаліст

Дядечко Антон Олегович

30

 

Головний спеціаліст з ведення державного реєстру виборців

Науменко Олена Анатоліївна

31

 

Головний спеціаліст з реєстрації актів цивільного стану

Роман Анна Михайлівна

32

служб

Інспектор Військово-облікового столу

Дем'яненко Яна Анатоліївна

33

служб

Інспектор Військово-облікового столу

Венгер Ольга Олегівна

 

 

Господарський відділ

34

служб

завідувач господарством

Гаврищук Юрій Анатолійович

35

техн.перс

прибиральник службових приміщень

Осіпова Віра Володимирівна (Озера)

36

техн.перс

прибиральник службових приміщень

В

37

техн.перс

прибиральник службових приміщень

Верлока Олена Михайлівна

38

техн.перс

прибиральник службових приміщень

Нога Галина Францівна

39

техн.перс

прибиральник службових приміщень

Гуцкало Лідія Григорівна

40

служб

водій автотранспортних засобів

Самаркін Сергій Володимирович

41

служб

водій автотранспортних засобів

Дедю Олександр Вікторович

 

 

ЦНАП

42

 

Начальник

Литвин Олексій Валерійович

 

 

Відділ адміністраторів

43

 

начальник відділу

Цибуленко Ольга Леонідівна

44

 

адміністратор

Чайка Юлія Петрівна (Озера)

45

 

адміністратор

Осецька Ольга Вікторівна

46

 

адміністратор

Дахнович Владислава Ігорівна

47

 

адміністратор

Чумак Наталія Миколаївна

 

 

Відділ державної реєстрації

48

 

начальник відділу

Кирилова Наталія Миколаївна

49

 

державний реєстратор

Береза Яна Олександрівна(Озера)

50

 

державний реєстратор

Тарнавська Світлана Володимирівна

51

 

державний реєстратор

Заболотний Анатолій Вікторович

52

 

державний реєстратор

Шатило Ігор Петрович

53

 

державний реєстратор

Філаткіна Оксана Володимирівна(Горенка)

54

 

державний реєстратор

В

 

 

Відділ ведення реєстру територіальної громади

55

 

начальник відділу

Короченко Валентина Миколаївна

56

 

головний спеціаліст

Погоріла Світлана Миколаївна(Горенка)

57

 

головний спеціаліст

Роговець Марія Володимирівна

 

 

Відділ з питань паспортних послуг

58

 

начальник відділу

Шляга Леся Валеріївна

59

 

адміністратор

Рубан Наталія Євгенівна

60

 

адміністратор

Личко Ірина Борисівна

 

 

Управління містобудування, архітектури та земельних ресурсів

61

 

начальник

Єрмолаєв Володимир Алімович

 

 

Відділ містобудування та архітектури

62

 

начальник відділу

В

63

 

головний спеціаліст

В

 

 

Відділ державного архітектурно-будівельного контролю

64

 

начальник відділу

Шома Артем Геннадійович

65

 

провідний спеціаліст

Попова Олександра Валеріївна

 

 

Відділ земельних ресурсів

66

 

начальник відділу

Лукашевич Євгенія Олександрівна

67

 

головний спеціаліст

Андросова Вікторія Анатоліївна

68

 

головний спеціаліст

Маніта Юрій Леонідович

69

 

головний спеціаліст

Чирко Людмила Анатоліївна

70

 

головний спеціаліст

Литвин Анастасія Андріївна

 

 

Управління з економічних питань

71

 

начальник

В

 

 

Відділ бухгалтерського обліку  та звітності

72

 

начальник відділу

Закревська Алла  Володимирівна

73

 

головний спеціаліст

Сластьоненко Людмила Петрівна

74

 

головний спеціаліст

Токман Вікторія Петрівна

75

 

провідний спеціаліст

Зазимко Олександра Сергіївна Бень Альона Василівна (01.04.22)

76

 

провідний спеціаліст

Іпатьєва Марина Сергіївна

 

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій

77

 

начальник відділу

В

78

 

головний спеціаліст

В

79

 

головний спеціаліст

Мілевський Арсен Адольфович

80

 

провідний спеціаліст

Башун Анастасія Віталіївна

 

 

Відділ закупівель

81

 

начальник відділу (уповноважена особа)

Різник Анатолій Володимирович

82

 

головний спеціаліст (уповноважена особа)

Сорочук Аліна Миколаївна

83

 

провідний спеціаліст (уповноважена особа)

Бойко Людмила Олександрівна (горенка)

 

 

Управління житлово-комунального господарства, інфраструктури та безпеки ОТГ

84

 

начальник

Клевчук Сергій Віталійович

 

 

Відділ комунальної власності

85

 

начальник відділу

В.о.Приходько Вікторія Геннадіївна

86

 

головний спеціаліст

Приходько Вікторія Геннадіївна

 

 

Відділ житлового господарства

87

 

начальник відділу

Бабієнко Олексій Іванович

88

 

головний спеціаліст

Марчук Лариса Іванівна

 

 

Відділ інфраструктури

89

 

начальник відділу

Насартдінов Руслан Сафарович

90

 

головний спеціаліст

Осецький Євген Олегович

91

 

головний спеціаліст

Столярець Сергій Юрійович

 

 

Відділ контролю з благоустрою

92

 

начальник відділу

в.о. Даниленко Ірина Володимирівна

93

 

головний спеціаліст

в.о. Даниленко Ірина Володимирівна

94

 

головний спеціаліст

Зайцев Кирило Ігорович

95

 

провідний спеціаліст

Дмитренко Світлана Валеріївна

96

 

головний спеціаліст з енергоменеджменту

Венгуренко Іван Михайлович

 

 

Відділ техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій

97

 

начальник відділу

Юзиков Ігор Анатолійович

98

 

провідний спеціаліст

Школа Світлана Сергіївна(Горенка)

 

 

Управління з гуманітарних питань

99

 

Начальник

Новікова Наталія Вікторівна

 

 

Відділ соціального захисту населення

100

 

начальник відділу

Кушніренко Лариса Василівна

101

 

головний спеціаліст

Шевчук Ольга Володимирівна

102

 

провідний спеціаліст

Жмидик Аліна Вадимівна

103

 

провідний спеціаліст

Довгаль Вікторія Володимирівна

 

 

Відділ у справах дітей (юр. особа)

104

 

начальник відділу

Кожушко Тетяна Олександрівна

105

 

провідний спеціаліст

Кондраток Ірина Сергіївна(Горенка)

 

 

Відділ охорони здоров’я

106

 

начальник відділу

Стаскевич Сергій Вікторович

107

 

провідний спеціаліст

Музиченко Орислава Ярославівна

 

 

Відділ молоді та спорту

108

 

начальник відділу

Шатілін Микита Андрійович

109

 

головний спеціаліст

Купченко Яна Євгенівна

110

 

Головний спеціаліст з питань організації роботи ради

Ведмеденко Тетяна Михайлівна(Горенка)депутат

 

 

Відділ освіти (юр.особа)

111

 

начальник відділу

в.о. Роман Євгенія Олександрівна

112

 

головний спеціаліст

Гуменюк Дар'я Миколаївна

113

 

головний спеціаліст з ЗОШ

В

114

 

головний спеціаліст з ДШО

Роман Євгенія Олександрівна

115

служб

головний  бухгалтер

Калюжна Оксана Сергіївна

116

служб

бухгалтер

Шульга Олена Анатоліївна

117

служб

бухгалтер

Снігур Тетяна Петрівна (Озера)

118

служб

бухгалтер

Даниленко олексій олександрович

119

служб

економіст

Колос Вікторія Павлівна

120

служб

діловод

Мазниченко Олеся Анатоліївна

 

 

Відділ культури (юр. особа)

121

 

начальник відділу

Павленко Катерина Михайлівна

122

 

головний спеціаліст

Левченко Ярослав Вікторович

123

служб

бухгалтер

Гуртовенко Юлія Василівна

 

 

УПРАВЛІННЯ ФІНАНСІВ (юридична особа)

124

 

начальник

Бабієнко Марина Петрівна

 

 

Відділ бухгалтерського обліку та звітності:

125

 

начальник відділу

Хижняк Алла Адольфівна

126

 

головний спеціаліст

Антоненко Яна Олександрівна

 

 

Відділ планування доходів та податкової політики

127

 

начальник відділу

Лукашенко Олена Чеславівна

128

 

головний спеціаліст

В

 

 

Бюджетний відділ

129

 

начальник відділу

Пилипенко Наталія Анатоліївна

130

 

головний спеціаліст

В

 

 

Разом по структурі

130