Thursday, 2 February 2023 |

Як правило, про проблеми молоді говорять дорослі, які усе знають про бюджети і кошториси, але у переважній більшості дуже мало знають про потреби цієї самої молоді, оскільки спілкуються з нею, на жаль, не дуже часто. З іншого боку, наші керівники ніби завжди дбали про молодь: вручали їм паспорти на День Незалежності, надягали золоті медалі на випускному і щиро вітали на День молоді. Але донедавна цій молоді просто ніде було проводити свій вільний час: солідна, але невеличка бібліотека, кілька кав’ярень, дискотеки в сусідніх населених пунктах, кілька спортивних майданчиків – ось і весь скудний перелік молодіжного дозвілля Гостомеля.

Хоча всі ми прекрасно розуміємо, що стан фізичного та психічного здоров’я значною мірою визначає дозвілля молоді. Вільний час українська молодь у теплі пори року проводить здебільшого на природі (47 %). Популярними є й розважальні види дозвілля, які потребують матеріальних витрат: клуби, кав’ярні, кінотеатри (близько 30 %). Третина присвячує вільні хвилини своєму хобі.

На щастя, Гостомельський селищний голова Юрій Ілліч Прилипко турбується про всіх і кожного, у тому числі й про молодь – майбутнє рідного селища. У Гостомелі повноцінно функціонують два Будинки культури, закуплено проектори для перегляду відеопродукції, завдяки чому малеча має можливість регулярно переглядати улюблені мультфільми, а дорослі – кінофільми абсолютно безкоштовно.

            А ось 5 лютого у Будинку культури «Чотири леви» за підтримки селищного голови була проведена молодіжна дискотека. Її організували Богдан та Олександр Драпи. Бажаючих повеселитися в п'ятницю ввечері було чимало. На дискотеці усі присутні не тільки танцювали, а й із задоволенням співали під відомі хіти.

            А сьогодні, 6 лютого, о 17-00 в БК «Чотири леви» (вул. Остромирська, 37) відбудеться моноспектакль «Один-одинёшенек». Запрошуємо усіх отримати насолоду від долучення до культурних подій селища.

Отже, соціальне самопочуття молоді є одним із головних показників розвитку суспільства. Для того, щоб формування молоді відбувалося адекватно суспільним процесам, необхідно, перш за все, з’ясувати її проблеми та допомогти у їх вирішенні.