Субота, 17 квітня 2021 |

поділитися у соціальних мережах:

 

 


 

13 січня день народження відзначає депутат Гостомельської селищної ради Гамарник Роман Іванович. Приємно вітати сумлінних представників депутатського корпусу.

Шановний Романе Івановичу!
Вітаємо Вас з ювілеєм та від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.
Нехай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння, а кожен новий день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин. Довгих Вам років життя та служіння на благо своїх виборців, рідного селища та всієї громади. 

Колектив ГСР

 


Вітаємо з Днем народження!
12 січня іменини у заступника Гостомельського селищного голови з питань виконавчих органів ради Каплонова Бориса Семеновича.
Шановний Борис Семенович!
З самим теплим почуттям бажаємо Вам доброго здоров’я, щастя, любові, благополуччя, мудрості, терпіння, невичерпних сил та енергії, творчих успіхів та життєвих гараздів. З Божим благословенням на довгі роки в плідній праці приумножувати добробут і злагоду на Гостомельщині та серед нашого українського народу.
Нехай Ваша висока професійність та мужність принесуть Вам заслужену шану і повагу. Ми високо цінуємо Ваш професіоналізм, активну життєву позицію, внесок у справу розбудови нашого рідного краю.
З глибокою повагою, колектив Гостомельської селищної ради.

 

Вітаємо з Днем народження!

1 січня свій день народження святкує депутат Гостомельської селищної ради Коваленко Руслан Васильович.

Шановний Руслан Васильович!

Вітаючи Вас з цим особистим святом, зичимо здійснення всіх планів та задумів. Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи на благо своєї громади було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів, а в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами, корисними справами та щирою вдячністю своїх односельців.

З глибокою повагою, колектив Гостомельської селищної ради.

 

14 квітня - День народження у начальника відділу адміністраторів Управління ЦНАПу Ольги Цибуленко, яка починала роботу в ГСР від самих витоків створення підрозділу.  

Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо здоров’я і натхнення, любові і уваги, тепла і сонячного настрою, успіхів у всьому, яскравих вражень і веселки емоцій! Нехай у Вашому житті завжди будуть квіти і сюрпризи, посмішки і хороші події, щастя і радість, удача і везіння!

Нехай все задумане збувається, а щастя виявиться нескінченним! І головне, бажаємо великого життєвого терпіння, усіляких земних благ і всього тільки самого доброго і прекрасного!