Субота, 28 травня 2022 |

КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА НА КИЇВЩИНІ З 21:00 12 КВІТНЯ ДО 6:00 13 КВІТНЯ.

‼️За винятком населених пунктів Гостомельської селищної ради та міста Ірпінь, де триває посилена комендантська година. На території Гостомельської селищної ради тимчасові обмеження діятимуть до 6:00 14 квітня, у місті Ірпінь – до 9:00 15 квітня.

❌️У цей час не можна перебувати на вулиці та в інших громадських місцях – парках, скверах, площах тощо, пересуватися транспортом або пішки. Виключення – за наявності спеціальної перепустки встановленого зразка та посвідчення особи.

‼️«Продовжуємо наводити лад на звільнених від окупантів територіях.
Для того, щоб не наражати людей на небезпеку, в деяких містах та селах запроваджуємо посилені заходи. Прошу дотримуватися всіх тимчасових обмежень, що вимушено запроваджуються під час воєнного стану», – прокоментував голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.