Субота, 28 травня 2022 |

25 січня відбулася службова нарада з питання тероборони під головуванням очільника Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна. Участь в ній взяли командувач Сил територіальної оборони Збройних Сил України Юрій Галушкін, командир територіальної оборони Київської області Олександр Коваль, командири військових частин, очільники всіх районів, а також представники поліції, ДСНС, депутатського корпусу та структурних підрозділів ОДА. Про це інформує «Моя Київщина» з посиланням на пресслужбу Київської ОДА.
Як відомо, Київщина першою серед областей прийняла програму з посилення функціонуванням територіальної оборони. Наразі діє бригада та укомплектовується сім батальйонів ТО.
Як наголосив Василь Володін:
"Наразі в області триває робота з розгортання мережі пунктів постійної дислокації, забезпечення бригад відповідними приміщеннями для зберігання зброї та іншого необхідного матеріально-технічного забезпечення, а також забезпечення стійкої системи управління, систем оповіщення та зв’язку.
Паралельно триває робота щодо укомплектування батальйонів. Йдеться як про укомплектування управління бригади та батальйонів, так і контрактування резервістів.
Це дуже важливо, тому що наш регіон є не лише пристоличним, а й прикордонним".

Коментувати

Поширити