Понеділок, 29 листопада 2021 |

Від імені Гостомельської селищної ради, її виконавчого комітету, депутатського корпусу і усієї громади, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого свята — Дня села.

Це день, який об’єднує тих, кому дорогий свій край, своє село, своя громада. День, коли кожен відчуває себе частинкою великої родини та розділяє це чудове свято. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місцевості з особливим колоритом, традиціями і славною історією. У ці непрості для нашої держави часи нам так важливо бути єдиною, згуртованою родиною, мати різні думки і погляди, але вміти чути один одного, знаходити компроміси та досягати бажаних цілей.

У сьогоднішній святковий день бажаю всім жителям мирного неба, спокою, злагоди, здоров’я, родинного затишку, добробуту. Нехай зростає та процвітає наша громада, нехай в неї буде яскраве та щасливе майбутнє!

Зі святом!
Бачити менше