Понеділок, 29 листопада 2021 |

Гостомельський ліцей  № 2 сьогодні отримав обладнання для оновленого харчоблоку. Закупити його вдалося завдяки ефективній налагодженій співпраці в рамках Програми розвитку системи освіти Київської області 2019-2021 рр.

Холодильник, електроплита, марміти, мийки, сковорідки, пароконвектор, овочерізки та ще багато сучасних нових «помічників» для кухарів, - все це слугуватиме для того аби забезпечити здоровий дитячий раціон відповідно до оновленого меню та отримати якісну їжу зі збереженням вітамінів. Нагадаємо, що реформа системи шкільного харчування стартувала у 2020 році за ініціативою Першої леді України Олени Зеленської.

Незабаром обладнання встановлять в оновленій їдальні ліцею, ремонт якої проведений за кошти місцевого бюджету. Збалансоване і здорове харчування, яке готуватимуть на новому обладнанні - запорука здорового розвитку школярів громади, і наше основне завдання зробити все для того, аби всі школярі нашої громади мали комфортні умови для розвитку і навчання, коментує начальник відділу освіти Гостомельської селищної ради Наталія Рохманюк.

Висловлюємо вдячність за допомогу і співпрацю голові Київської обласної державної адміністрації Василю Володіну, директору департаменту освіти і науки КОДА Жанні Осипенко, Гостомельському селищному голові Юрію Прилипку та депутатському корпусу Гостомельської селищної ради.
Оновлення шкільних їдалень у навчальних закладах громади буде й надалі продовжуватися.