Понеділок, 29 листопада 2021 |

У Горенці, в рамках програми президента "Здорова Україна", відкрили новий спортивний майданчик для занять спортом у місцях масового відпочинку з залученням фахівців у сфері фізичної культури та спорту і спортсменів.

Втілення даного проекту стало початком реалізації президентської програми «Здорова Україна», створеної з метою організації оздоровчої рухової активності громадян для зниження показників захворюванності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення, профілактики захворювань та подолання їх наслідків.

Соціальний проект «Активні парки – локації здорової України» передбачає використання QR-кодів та онлайн платформи, за допомогою якої кожний бажаючий може тренуватися разом із відомими особистостями.

Відкриття спортивного майданчика відбулося за участі заступника Гостомельського селищного голови Наталії Новікової, заступника голови Бучанської РДА Максима Петльованого та начальника Управління молоді і спорту КОДА Сергія Тимофєєва.

Також Сергій Тимофеєв презентував Гостомельській громаді набір спортивного обладнання та провів перше тренування з залученням всіх присутніх гостей. У подальшому спортивний майданчик в Горенці ще буде додатково обладнуватися, днями там з‘явиться нове покриття та додаткові тренажери.

Запрошуємо жителів Горенки та мешканців усієї громади відвідати нову локацію для активного дозвілля, аби присвятити час своєму здоров’ю.