Неділя, 24 жовтня 2021 |

Гостомельська громада активно готувалася до відзначення Дня селища Гостомель, які планувалося провести 14 жовтня.

За інформацією медиків, в Україні, області і громаді фіксується зростання захворюваності на COVID-19.

Ситуацію детально обговорили з лікарями членами комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У результаті ухвалили непросте рішення, але, на переконання більшості, правильне саме в цій ситуаціі: святкові заходи, розваги, дискотеки відмінено.

Проте це не означає, що без уваги залишаться кращі працівники, ветерани, учасники АТО/ООС, молоді та багатодітні родини,подружжя із «золотим» стажем.

У нас ще багато свят попереду!‼️ Сьогодні головне завдання- зберегти здоров’я кожного!‼️ Бережіть себе і рідних!