Понеділок, 20 вересня 2021 |

Працівники житлово-комунальної галузі Гостомельської СТГ проводять комплексні заходи з локалізації та ліквідації вогнищ карантинного бур’яну, обробляючи її спеціальними розчинами, що попереджає її розмноження. А відтак і зменшення кількості випадків захворювань на алергію серед населення, пов’язаних із цвітінням амброзії. посиленні уваги широких верств населення та громадськості до існуючої проблеми шляхом популяризації знань та роз’яснень щодо шкідливості бур’яну-алергену, приведенні в належний фітосанітарний, екологічний та естетичний стан території району, забезпеченні контролю за виконанням та проведенням заходів проти карантинного бур’яну організаціями, незалежно від форм власності, посадовими особами та громадянами.

PS

Як боротися з алергією на амброзію? Найважливішим кроком у боротьбі з цим неприємним захворюванням є усунення контакту з алергеном – пилком амброзії. Без цієї умови не допоможуть навіть найсильніші таблетки від алергії. Тому, важливо: знищити всю наявну амброзію біля свого житла (зробити це потрібно ще до цвітіння бур’яну, найбільш дієвий засіб – виривання рослини з коренем). Вдома регулярно проводити вологе прибирання, вичищаючи диванні подушки, килими та м’які іграшки, на яких може осідати пилок. В період цвітіння рослини не слід тримати вікна і кватирки відкритими; випрану білизну не слід сушити на вулиці; після прогулянки необхідно помитися, а одяг слід регулярно прати.