Субота, 17 квітня 2021 |

З метою поліпшення стану довкілля

залучення широких верств населення до благоустрою

приведення в належний стан території селища

поліпшення естетичного, санітарно-епідеміологічного стану прибудинкових територій, об’єктів масового перебування та відпочинку населення,

керуючись ст. 5, 9 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Закону України про місцеве самоврядування в Україні», та керуючись рішенням виконкому від 03.03.2021 № 14 «Про проведення двомісячника з благоустрою території Гостомельської територіальної громади 17 квітня 2021 року організовуємо та проводимо на території Гостомельської територіальної громади весняну толоку.

Залучаємо працівників Гостомельської селищної ради, депутатський корпус ГСР, громаду та громадські об'єднання до участі в толоці, а також керівників та працівників підприємств, установ, організацій всіх форм власності до прибирання прилеглої території.