Субота, 17 квітня 2021 |

Відділ економічного розвитку та інвестицій Гостомельської селищної ради повідомляє про початок розробки «Інвестиційного порталу» Гостомельської громади.

«Інвестиційний портал» - це інструмент для залучення вітчизняних та іноземних інвестицій, поширення інформації про інвестиційний та економічний потенціал, який стане основним електронним майданчиком для комунікації влади, бізнесу, громадян з питань реалізації інвестиційних проектів та створення нових робочих міст.

За допомогою «Інвестиційного порталу» Ви зможете:

поширювати інформацію про інвестиційний потенціал та економічні можливості;

інформувати потенційних партнерів про перспективні інвестиційні можливості, проекти та пропозиції, що пропонуються для реалізації на території громади;

висвітлювати перелік незадіяних виробничих приміщень та вільних земельних ділянок для реалізації інвестиційних проектів;

інформувати про можливості державно-приватного партнерства;

інформувати про інноваційний розвиток;

Даний портал створюється для полегшеного доступу до інвестиційних пропозицій на території Гостомельської селищної ради та буде розміщений на офіційній інтернет-сторінці Гостомельської селищної ради. Послугами розміщення інвестиційних пропозицій на порталі можуть скористатися суб’єкти економічної діяльності, що проводять свою діяльність на території Гостомельської громади, незалежно від форми власності, а також інші жителі громади, котрі мають блискучі бізнесові ідеї.