Субота, 17 квітня 2021 |

Міжнародний день дитячої книги (International Children’s Book Day). – свято, встановлене з ініціативи Міжнародної ради дитячої книги. Відзначається щороку 2 квітня (починаючи з 1967 р.) у день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена (1805–1875 рр.).
Книга! Вона поруч від самого народження. Перші казки, оповідання та вірші читають нам мама і тато, братик і сестричка. З книгою кожен із нас може мандрувати в минуле і в майбутнє. Про все на світі розповідає книга.
Дитяча книга – перша сходинка до пізнання безмежного, чарівного, дивовижного світу – життя.
Запрошуємо депутатів, членів виконавчого комітету, підприємців, представників громадськості, всіх-всіх-всіх небайдужих книголюбів долучитися до акції.
Чекаємо на Вас протягом квітня у бібліотеках Гостомельської територіальної громади за адресами:
1. Селище Гостомель, вулиця Свято-Покровська,117
(Контактна особа: Мілевська Зоя Петрівна)
2. Село Горенка, вул. Київська, 180
(Контактна особа: Мазніченко Галина Георгіївна.)
3. Село Озера, вул Шевченка, 2б
(Контактна особа: Фурсенко Ольга Григорівна)
4. Село Мощун, вулиця Вишнева, 27
(контактна особа: Кондратенко Світлана Анатоліївна)
За питаннями висвітлення і координації ініціативи «Подаруй біблотеці сучасну українську книгу» звертатися до Відділу інформаційної політики та звязків з громадськістю: тел 067 945 10 14 Соловйова Юлія.
Акція триватиме протягом квітня.
Підсумки будуть підведені в травні 2021 року.