Субота, 17 квітня 2021 |

З 5 квітня, столиця закриває всі школи і дитячі садочки.

Увесь громадський транспорт – і наземний, і метро – працюватиме тільки по спец пропусках. Тобто виключно для перевезень працівників підприємств критичної інфраструктури.

Керівники установ, підприємств, закладів мають відправити співробітників на дистанційну роботу. Або, кому можливо, надати відпустки.

Заклади громадського харчування зможуть працювати тільки на виніс чи доставку. Як, власне, повинні працювати з 20 березня.

Продуктові ярмарки припиняють роботу з 1 квітня.

Обмеження діятимуть, як мінімум, до 16 квітня.

Що робити, якщо виникне критична потреба кудись поїхати? Вихід є!

У Києві створено районні групи автомобілістів в Facebook i Telegram-чати з метою взаємодопомоги і пошуку партнерів у дорозі. Долучайтеся, і ви зможете знайти собі як попутника, так і водія, який прямує до потрібного вам району. Це не таксі із захмарною ціною, ви просто компенсуєте витрати за пальне.