Субота, 27 лютого 2021 |

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА

Про скликання позачергової четвертої сесії восьмого скликання

Гостомельської селищної ради

У зв’язку з необхідністю розгляду невідкладних питань, керуючись пунктом 6.4. статті 6 Регламенту роботи Гостомельської селищної ради VІІІ скликання, частинами четвертою та дев'ятою статті 46, частиною 4 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Скликати позачергову четверту сесію восьмого скликання Гостомельської селищної ради на 22 лютого 2021 року о 10:00 годині в актовій залі Гостомельського центру творчості дітей та юнацтва (селище Гостомель, вул. Свято-Покровська, 220).
  2. На розгляд позачергової четвертої сесії селищної ради винести питання про внесення змін до рішення Гостомельської селищної ради «Про бюджет Гостомельської селищної територіальної громади на 2021 рік».
  3. Зміст даного розпорядження довести до відома депутатів Гостомельської селищної ради.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря ради.

Селищний голова                                                                               Юрій ПРИЛИПКО

Дода