Субота, 27 лютого 2021 |

Перерізаючи червону стрічку нового підрозділу об’єднаної громади, Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко наголосив, що це одне із нових структурних новацій для громадян ОТГ, наразі опрацьовуються інші проєкти поліпшення сервісних стандартів.
До слова зауважимо, серед селищ Київщини Гостомельська ОТГ стала другою громадою, котра відкрила паспортний стіл у своєму населеному пункті. Взагалі ж на Київщині на сьогодні працює 14 паспортних столів такого формату, де відразу можна здати всі документи, сфотографуватися, отримати паспорти.
Як повідомив, на відкритті паспортного столу керівник ЦНАП Олексій Литвин, до березня відділ паспортного сервісу, де можна буде оформити й отримати ID-картки громадянина України, а також оформити закордонний паспорт, здійснити інші послуги, пов’язанні з заміною документів тощо працюватиме в тестовому режимі. Запис на оформлення паспортів здійснюватиметься з 1 березня за телефоном 04597-3-10- 55.