Субота, 27 лютого 2021 |

Як вже відомо, З 22 лютого по 30 квітня в Україні вводять адаптивний карантин. У кожному з регіонів буде встановлений зелений, жовтий, оранжевий або червоний рівень епідситуації. Якщо в регіоні погіршиться епідситуація - встановлять червоний рівень і закриють кафе і ресторани, ТРЦ, школи і вузи, непродовольчі магазини та ринки, заклади культури, заборонять проведення будь-яких масових заходів (спортивні матчі - без глядачів).  Послабити карантин в такому регіоні зможуть після поліпшення епідситуації.
з 24 лютого в Україні буде діяти карантин жовтого рівня з обмеженнями, як зараз, але з послабленнями:
✅ Проведення масових і спортивних заходів - 1 людина на 4 кв м на відкритому повітрі, заповненість залів не більше 50%
✅ Кафе, ресторани працюють з 7:00 до 00:00
✅ Заклади освіти можуть відвідувати групи більше 20 осіб
Якщо в регіоні ⬇️
✔ перевищено епідпоріг захворювання на грип та ГРВІ або завантаженість ліжок перевищує 65%
✔ кількість тестів на COVID-19 за тиждень буде менше 300 на 100 тис. населення
✔ госпіталізацій - не менше 60
✔ коефіцієнт виявлення COVID-19 більше 20%
✔ збільшення загального числа госпіталізацій більш ніж на 50% за тиждень
➡️ в області встановлять помаранчевий рівень без посилення карантину.
⚠️ Якщо протягом 3 днів перевищені два і більше показників оранжевого, вводиться червоний рівень. Закриють кафе і ресторани, ТРЦ, школи і вузи, спортзали, але залишать громадський транспорт.