Субота, 27 лютого 2021 |

ДРУГА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

28 січня 2021 року

1. Про затвердження Регламенту роботи Гостомельської селищної ради VIII скликання.
  2. Про структуру та чисельність працівників апарату селищної ради, її виконавчого комітету.
  3. Про умови оплати праці працівників апарату Гостомельської селищної ради та її виконавчого комітету.
  4. Про затвердження штатного розпису на 2021 рік.
  5. Про затвердження на посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
  6. Про затвердження на посаду керуючого справами виконавчого комітету Гостомельської селищної ради.
  7. Про утворення виконавчого комітету Гостомельської селищної ради VIII скликання, визначення його чисельності та затвердження персонального складу.
  8. Про затвердження положення про постійні депутатські комісії Гостомельської селищної ради VIII скликання.
  9. Про затвердження положення про помічника депутата Гостомельської селищної ради VIII скликання.
  10. Про затвердження положення про старосту Гостомельської селищної територіальної громади.
  11. Про затвердження на посади старост.
  12. Про закріплення територій за депутатами Гостомельської селищної ради VIII скликання виборчих округів.
  13. Про затвердження календарного плану роботи Гостомельської селищної ради VIII скликання на 2021 рік.
  14. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету селища Гостомель за 9 місяців 2020 року.
  15. Про прийняття в комунальну власність Гостомельської селищної територіальної громади об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Бородянського району.

Різне.