Субота, 27 лютого 2021 |

День Соборності — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Це був один з найвеличніших моментів нашої історії. У цей день було втілено  найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація, об’єднання усього народу на споконвічних землях держави .
З нагоди свята відбулась урочиста церемонія покладання квітів до погруддя Тарасу Шевченку. Зважаючи на локдаун, з обмеженою кількістю учасників, зокрема праціників ГСР і дотриманням протиепідемолгічних заходів.

Рядками історії

102 роки тому, 22 січня 1919 року було проголошено Акт Злуки тогочасних українських державних утворень УНР та ЗУНР в єдину державу – Українську Народну Республіку. 31 рік тому, 22 січня 1990 року українці стали живим ланцюгом Київ – Львів – Ужгород, демонструючи прагнення до поновлення державності України.