Субота, 23 січня 2021 |

Формуючи нові підрозділи в статусі ОТГ Гостомельської селищної ради, за результатами конкурсного відбору, сьогодні була представлена керівник выдділу освіти: Олена Олександрівна Шпильковська, педагог з 15-річним стажем роботи за спеціальністю вчитель початкових класів ЗОШ №13, а також практичний психолог в закладах освіти. Олена Олександрівна добре відома педагогічному загалу, оскільки вона переможниця конкурсу «Вчитель, який прагне змін», у результаті котрого вона здобула стипендію на закордонне стажування в місті Борна (ФРН). Вона також одним із перших педагогів Приірпіння успішно пройшла всі етапи сертифікації з максимальною кількістю балів (120 балів) і на даний час є експертом Управління Державної служби якості освіти у Київській області.
Представляючи керівника нового підрозділу ГСР , Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко зазначив, що розвиток освітньої галузі буде одним із пріоритетних напрямків об’єднаної громади. Освітяни навчальних закладів Гостомеля й сіл ОТГ висловили власні пропозиції стосовно поліпшення освітнього процесу, зокрема стимулювання керівників і педагогів навчальних закладів, вирішення тих чи інших проблем, зокрема пов’язаних з харчуванням дітей.

PS

Також проведено конкурси на посади начальників відділів:   охорони здоров'я та управління фінансів. На кожну з посад було по 2 претенденти, але перемогу отримали найпрофесійніші. На призначення начальника відділу  відділ охорони здоров'я очолить Стаскевич Сергій Вікторович, а начальником управління фінансів стала Бабієнко Марина Петрівна. Всі рекомендовані претенденти фахові спеціалісти мають вищу освіту та великий досвід роботи у відповідних сферах діяльності.
Про призначення та більш розгорнуту інформацію про кожного з керівників буде опубліковано згодом.

16Юрій Прилипко, Василь Олексюк та ще 14
1 коментар