Субота, 23 січня 2021 |

Наближається Святвечір і радісне свято,  яке об’єднує у собі і наше дитинство,  сьогодення та мрії про майбутнє – Різдво Христове!

Різдво – це завжди народження надії на все краще на здійснення більш заповітних мрій і помислів. Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової щасливої дороги в новий щасливий рік нашої громади і кожної родини.

У різдвяний вечір немає місця кращого за рідний дім! Ми збираємося тісним дружним колом з близькими та друзями, вітаємо один одного і бажаємо найкращого!

Хай Різдво Христове наповнить Ваші серця вірою, надією та любовю, а життєва нива з року в рік засівається зернами добра, щастя та благополуччя. Нехай щедра доля дарує Вам  і родинам міцним здоров’я і добробут.

Світлих і радісних свят!

З повагою  Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко