Субота, 23 січня 2021 |

З такою назвою є 5 населених пунктів в Україні. Одне з них — член Гостомельської об’єднаної громади. В Озерах близько тисячі мешканців та близько десяти підприємств, велика рідкість для сільської місцевості. Однак  потенціал села відтепер матиме ще більшу перспективу в форматі ОТГ.

А от, як бачать люди перспективу на найближче майбутнє? Наші кореспонденти поспілкувалися з Вадимом Мартиновим, який останні п’ять років очолює Озерянську сільську раду та директором школи Віктором Духотою.

«У своїй роботи ми робимо усе можливе для покращення життя односельчан. Наразі є багато планів. Є пропозиції. Ми добре розуміємо, що за рік-два щось грандіозне зробити не вдасться. Наразі, основним завданням є збереження того, що вже маємо. І подальший розвиток. Ось для прикладу школа. В кожному перспективному селі (а Озера належать саме до таких) є школа. Не хочу вихвалятися, але може переконатись яким ми зробили ремонт і зовні і в середині. Інакше й бути не могло. Бо школа – це дорога до знань нашої молоді. Є молодь, то й буде майбутнє», - зауважив Вадим Мартинов.

Директор школи Віктор Духота стосовно сподівань і перспектив подальшого розвитку громади сказав наступне:

«На мою думку потрібно приділяти більше уваги освітній галузі. Піклуємося про школу, отримаємо успішне майбутнє. Я дуже хотів би щоби в нашій школі, нарешті, збудували новий спортзал.

З цього питання говорив з  Юрієм Іллічем Прилипком. Він пообіцяв, що до кінця цього року буде готова проектна документація на добудову спортивного залу та спортмайданчиків. А з нового року вже почнемо будівельні роботи».

Запорукою виконання намічених планів буде бюджет новоствореної об’єднаної територіальної громади, зазначає директор Озерянської школи.

А щодо кращого майбутнього Озер в складі Гостомельської ОТГ, то тут і голова і директор школи сумнівів не мають. Майбутнє буде перспективним, бо тут з давніх давен живуть сумління й працьовиті люди,, які прагнуть подальшого власної громади.