Субота, 23 січня 2021 |

Про це повідомив очільник Гостомеля Юрій Прилипко, зауваживши, що це дуже радісна подія не тільки для громади, а й для всіх учасників руху по цій автомагістралі. «Півроку я стукав в усі двері, хто має певні повноваження в транспортній сфері, вирішити питання, яке дуже важливе для нашого селища. І крига скресла, ми всі були свідками, як будувалася транспортна розв’язка, як майже на метр підіймали дорожнє полотно, щоб сполучити його з міжнародною трасою, перепрошуємо за тимчасові незручності. Вони того варті, адже тепер ми матимемо оптимізований виїзд з Гостомеля, якого чекали багато років…»
Транспортна розв’язка стала ще одним, чи не найпомітнішим акордом великого ремонту доріг Гостомеля, в котрому відремонтовано більше двадцяти шляхів, загальною протяжністю близько 100 кілометрів, включаючи нові пішохідні доріжки в усіх районах селища.