П'ятниця, 27 листопада 2020 |

У переддень Дня Гідності і Свободи, що відзначатиметься 21 листопада, вшанували пам'ять героїв, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, продовживши захист національних інтересів нашої держави на фронтах Донбасу.
Очільник Гостомельської об’єднаної громади Юрій Прилипко на мітингу реквіємі на Алеї Слави зазначив: «День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і свої ролі в ній. На меморіалі Слави імена героїв, які захищали найвищі цінності нашої держави, котрих ми памятаємо і схиляємо голови перед їхнім подвигом. Ми маємо продовжувати відстоювати поступ до побудови вільної і успішної країни, бути єдиними в своїх прагненнях і діях».

День Гідності і Свободи - це вшанування патріотизму й мужності наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору й продовжують захищати в зоні ООС.