Неділя, 26 вересня 2021 |

поділитися у соціальних мережах:

 

Шановні платники податків!

 Через несприятливу епідеміологічну ситуацію Ірпінська ДПІ ГУ ДПС у Київській області обмежує роботу Центру Обслуговування Платників, адміністративні послуги  громадянам надаватимуться виключно  в онлайн-режимі та у разі гострої необхідності за адресою м. Ірпінь вул. Шевченко 2-А.

       Більшість питань, що стосується роботи Ірпінської ДПІ ГУ ДПС у Київській області, ви можете вирішити , звернувшись  за телефонами (04597) 60-026, (04597)67-544  або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..gov.ua.

Звертаємо увагу, що надіслати лист (запит, звернення тощо) можна за допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету (лист має бути у форматі pdf (обмеження 2 МБ).

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через субсайт Головного управління ДПС у  Київській області офіційного вебпоталу ДПС України.

Нагадуємо, що контактна інформація для зв’язку  розміщена у рубриці «Контакти» на офіційному субсайті Головного управління ДПС у Київській області: https:// kyivobl.tax.gov.ua/.  

 

  • Бережіть своє здоров’я та здоров’я ваших близьких!

 

Ірпінська ДПІ ГУ ДПС у Київській області.

                                                                    

Новини