П'ятниця, 27 листопада 2020 |

поділитися у соціальних мережах:

 

про підготовку і відповідальність власників нерухомих об’єктів й утримувачів території в час зимового періоду

Зима все більше нагадує про себе, й  з усвідомленням приємного очікування нового року та Різдва в цьому періоді завжди багато «слизьких» сюрпризів, після яких зростає кількість травматичних випадків, щоб запобігати подібному служба контролю за благустроєм повідомляє наступне.  

З метою реалізації п.44 ч.1 ст.26, пп.7 п. «а» ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правил благоустрою селища Гостомель затверджених рішенням Гостомельської селищної ради №655– 39 –VІІ 19 липня 2018 року, ст.6 Кодексу України про адміністративні правопорушення в селищі здійснюється систематичний контроль за станом благоустрою селища, виконанням Правил благоустрою селища, у тому числі контроль за утриманням в належному стані закріплених за підприємствами, установами, організаціями, приватними підприємцями, громадянами територій.

Інформуємо, що відповідно до п.п. 6.14 Розділу VI. Вимоги до утримання об'єктів, елементів благоустрою в межах території селища Гостомель власники, балансоутримувачі, підприємства, установи, організації або особи, які утримують території селища Гостомель ЗОБОВ`ЯЗАНІ :

  1. Мати власний необхідний для прибирання снігу і льоду ручний інвентар (лопати металеві або дерев'яні, мітли, льодоруби), достатній запас матеріалу для посипання для своєчасного проведення протиожеледних заходів;
  2. Прибирати сніг негайно, з початку снігопаду, для запобігання утворення накату;
  3. Негайно очищати дахи, карнизи та інші елементи будинків, споруд, будівель від снігу та бурульок з дотриманням застережних заходів щодо безпеки руху пішоходів, не допускаючи пошкодження покрівель будинків і споруд, зелених насаджень, електромереж, рекламних конструкцій тощо, огороджувати небезпечні місця на тротуарах, переходах, вивозити сніг та бурульки, що зняті з дахів, карнизів та інших елементів будинків, споруд, будівель протягом доби;
  4. Повністю розчищати снігові вали над зливостічними колодязями, розміщеними на вулицях та дорогах, з яких сніг не передбачається вивозити на снігозвалище;
  5. Очищати від снігу, льоду та бруду оголовки зливостічних колодязів та дощоприймачі у разі сніготанення та на початку весняного періоду.

Несвоєчасне прибирання території, у тому числі прилеглої та закріпленої відповідно до рішення ради в межах утримання територій, прилеглих до територій підприємств, установ, організацій, фізичних (приватних домоволодінь громадян) та юридичних осіб – не менше ніж 20 м від межі земельної ділянки та до проїжджої частини вулиці.

Нагадуємо, що за порушення Правил благоустрою території селища, накладаються стягнення, передбачені ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу:

Фізичних осіб - 340-1360 грн,

Посадових та юридичних осіб, грн  850-1700 грн.

Дякуємо за постійне підтримання в належному стані прилеглої території!

 

Новини