П'ятниця, 27 листопада 2020 |

У листопаді 2020 року в Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Гостомельської селищної ради планується розпочати надання паспортних послуг: оформлення та видача паспорту громадянина України у формі ID-картки, а також паспорту громадянина України для виїзду за кордон та інші супутні послуги.

Отримати дані послуги громадяни зможуть у віддаленому робочому місці ЦНАПу за адресою селище Гостомель, вулиця Свято-Покровська, 109

Вже закуплено все необхідне обладнання, проведені ремонтні роботи у приміщенні, прокладені канали конфіденційного зв’язку, відбувається підключення робочої станції, фахівці проходять відповідне навчання у підрозділі Державної міграційної служби.

Паспортний сервіс функціонуватиме за сучасними технологіями,що значно покращить та прискорить обслуговування громадян та допоможе зекономити їх час.

Отримати готові документи громадяни зможуть за місцем подання.

Центр надання адміністративних послуг Гостомеля постійно працює над збільшенням кількості та якості послуг для громадян.

Сьогодні в ЦНАПі надається більше 100 адміністративних послуг.

Крім того, в населених пунктах Гостомельської об’єднаної територіальної громади в приміщеннях колишніх сільських рад у подальшому почнуть роботу адміністратори ЦНАПу, які будуть надавати більше 100 адміністративних та соціальних послуг для мешканців цих населених пунктів.