Неділя, 25 жовтня 2020 |

Повідомляємо, що в Гостомельській селищній раді виявлені підтверджені випадки захворювання COVID-19 у працівників ради, в зв’язку з чим в період з 15 по 30 жовтня 2020 року рішенням комісії ТЕБ та НС Гостомельської селищної ради вводяться такі суворі карантинні обмеження:

До приміщення селищної ради вхід дозволяється наступним особам:

• Працівникам селищної ради;
  • Особам, які попередньо здійснили запис на прийом для отримання наступних послуг: реєстрація чи зняття місця проживання, видача довідки про реєстрацію; державна реєстрація народження фізичної особи та її походження; державна реєстрація смерті.

Просимо з розумінням поставитись до тимчасових профілактичних заходів та пропонуємо Вам скористатись можливістю:

Подавати заяви у такий спосіб:

• Поштою на адресу: 08290 Київська обл., сел. Гостомель, вул. Свято-Покровська, 220;
  • При вході до селищної ради скористатись скринькою для заяв;