Неділя, 25 жовтня 2020 |

Їх означив селищний голова Юрій Прилипко, відкриваючи урочисту частину святкування на площі Антонова, що перетворилася на машину часу й територію позитиву. Був тут і гетьман, що нагадував про День козацтва й звитяжну епоху, коли Україна виборювала незалежність. Співочі й фольклорні колективи, як от наш дзвінкоголосий хор «Криниця», і золотий голос України — Ніна Матвієнко, котра не тільки виконувала незабутні пісні, а супроводжувала свої виступи цікавими розповідями. Ну і звичайно усе це відбувалося, наче між двох ярмаркових берегів, де були смаколики, продукти й товари ледь не з усіх областей України: Миколаївщини, Івано-Франківська, Слов’янська, Миргорода та багатьох інших міст.
«Ярмаркові традиції будемо відроджувати,— наголосив Юрій Прилипко під час виступу на згадуваній площі,— адже це історія нашого Гостомеля, що був ярмарковою столицею краю, започаткованого від Магдебурзького права, отриманого містечком в 1614 році . —Далі очільник селища торкнувся головних пріоритетів. Зараз нас критикують, що ми не завершили спорудження ДНЗ, але ми їх закінчимо, відтепер ми матимемо значно більше можливостей і коштів, і ми не тільки їх завершимо, а й спорудимо нові освітні заклади. Ті кошти, які спрямовуються на благоустрій чи ремонт доріг, ми не можемо витрачати на згадувані об’єкти, бо це інші програми. В тому числі це залучення обласного фінансування. Зараз ми зосередились на розв’язанні, так би мовити, головного вузла транспортного колапсу, розширюємо в’їзд на «варшавку», я багато років стукав в двері різних інстанцій, і нас не тільки почули, а й допомогли з коштами. У нас багато інших проектів, які спрямовані на розвиток ОТГ, щоб всім було комфортно й була перспектива розвитку…»
На святкуванні завітало чимало гостей: депутати різних рівнів й посадовці КОДА минулих каденцій, представники ДП «Антонов», які висловили подяку, що селищні іменини та ярмрок відбувалися в їхньому містечку, мовляв, "ось і нашій вулиці- свято", що Гостомельська ОТГ йде на зліт неподалік розташувння славнозвісної "Мрії", котра є найбільшим літаком у світі...
Під час урочистостей селищний голова не забув привітати маленького Дмитрика з Днем народження, який з’явився рік тому саме в цей день. Для Дмитрика це особливе свято, як і для всіх нас, бо відзначається в День Покрови Богородиці, а Гостомель заслужив таких іменин своєю історією та людьми, які її творили й продовжуть це робити.