Неділя, 25 жовтня 2020 |

День Гостомеля його очільник розпочав з поздоровлення захисників, привітавши нацгвардійців, які постійно несуть бойову вахту на передовій (Світлодарська дуга). День Покрови особливе свято для гостомельських левів, як називають наших нацгвардійців, це і свято всіх нашх захисників і козацтва, а також тих, хто не забув , що він козацького роду. І Гостомель має велику когорту справжніх козаків, які захищали на передовій нашу Вітчизну. Особливо ми маємо пам'ятати тих ЗАХИСНИКІВ, чиї імена на селищному меморіалі й хто вже пішов у вічність. Юрій Прилипко з громадськістю вшанував пам'ять загиблих в зоні АТО на Алеї Слави, подякувавши батькам і рідним героїв, які були на громадській панахиді. Дружина Ігоря Горбенка згадувала, як її чоловік, вирушаючи на бойове завдання не встиг попрощатись з рідними, обійняти доньку, як, сказав поспішаючи, що через три дні повернеться, а пішов у вічність...